Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij

Orijen - wszystkie produkty 

orijen logoOrijen to marka stworzona przez kanadyjską firmę Champion Petfoods. Pod tym szyldem sprzedawana jest karma dla kotów oraz dla psów, zawierająca bardzo dużą (aż 80-85%) zawartość mięsa w swoim składzie, co daje jej tytuł jednego z liderów w tej kwestii. Do produkcji karmy Orijen wykorzystywane są składniki pochodzące z ekologicznych hodowli i upraw usytuowanych w Kanadzie, w stanie Alberta, pełnym czystego powietrza i zieleni.


Dzięki takiej bliskości przyrody, gwarantującej najwyższą jakość hodowli, połączoną z zastosowaniem zaawansowanej technologii liofilizacji, możliwe jest wytwarzanie karmy, na którą składają się zarówno świeże mięso, jak i podroby zwierzęce, a także inne zdrowe składniki, takie jak jajka czy warzywa. Firma chwali się tym, że w procesie produkcji stara się jak najmniej ingerować w biologiczną strukturę poszczególnych produktów, tak aby przez cały czas ich stan był niemal identyczny, jak ten, w którym występują w naturze.

Liczba wyświetlanych produktów 1 - 6 z 6
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 6 z 6