Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij

Natural Taste - wszystkie produkty 

natural taste logoNatural Taste to jedna z marek polskiego producenta karmy, mającego w swoim portfolio markę Dolina Noteci Premium. Zawarto w niej różnorodne produkty pochodzenia zwierzęcego, które stanowią dla kota wartościowe źródło białka i tłuszczu, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania jego organizmu.


Linia karm Natural Taste jest bardzo szeroka - to nie tylko produkty dla dorosłych kotów, ale także dla kociąt, kotów-seniorów, kotów po sterylizacji, kotów z nadwagą oraz kotów cierpiących na alergię. Każda z linii została przygotowana specjalnie z myślą o potrzebach poszczególnych kocich grup. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie naszego mruczka w optymalnej kondycji i zdrowiu nawet, jeśli ma on specyficzne potrzeby żywieniowe.


Karmy Natural Taste produkowane są w fabryce zlokalizowanej w jednym z najczystszych i najbardziej urokliwych regionów Polski. Zarówno umiejscowienie firmy, jak i wykorzystanie "Doliny Noteci" w nazwie przedsiębiorstwa nie pozostaje bez znaczenia - stara się ono wykorzystywać jak najwięcej ekologicznych rozwiązań w rozmaitych aspektach swojej działalności.

Liczba wyświetlanych produktów 1 - 2 z 2
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 2 z 2