Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij

Filtrowanie produktów

Włączone filtry:
Czy zawiera zboża? Dlaczego „brak danych”? Karmy oznaczone jako „brak danych”, zawierają w swoim składzie roślinne ekstrakty białkowe, które mogły, ale nie musiały, powstać w wyniku przetworzenia zbóż. Producent nie podaje dokładniejszych informacji, dlatego Czarny Kot nie jest w stanie zweryfikować, czy dana karma ma w składzie zboża (a ściślej – składniki odżywcze pochodzenia zbożowego), czy też nie.
Zawartość „zwierzęcych kąsków” (mięso, podroby, chrząstki, jajka) „Zwierzęce kąski”? O co chodzi? Kot jest z natury mięsożercą, dlatego też podstawę jego diety powinno stanowić mięso oraz inne produkty odzwierzęce: chrząstki, jajka czy też zwierzęce wnętrzności (lub, jak kto woli, podroby). Przedstawiając to w pewnym uproszczeniu – im więcej takich składników jest w danej karmie, tym będzie ona lepsza dla naszego mruczka.
Opakowanie

Karma sucha

Sucha karma to jeden dwóch podstawowych typów dostępnej na rynku karmy dla kotów. W zależności od preferencji naszego mruczka oraz jego potrzeb, ten rodzaj pokarmu może stanowić albo podstawę kociej diety, albo jej uzupełnienie (wówczas główną rolę w jadłospisie przejmuje karma mokra). Jak sama nazwa wskazuje, sucha karma nie dostarcza naszemu kotu wody. dlatego też w sytuacji, gdy jest ona podstawą żywienia naszego futrzanego przyjaciela, to należy zapewnić mu stały dostęp do czystej, świeżej wody.

Liczba produktów w kategorii: 9
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 9 z 9
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 9 z 9