Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij

Filtrowanie produktów

Czy zawiera zboża? Dlaczego „brak danych”? Karmy oznaczone jako „brak danych”, zawierają w swoim składzie roślinne ekstrakty białkowe, które mogły, ale nie musiały, powstać w wyniku przetworzenia zbóż. Producent nie podaje dokładniejszych informacji, dlatego Czarny Kot nie jest w stanie zweryfikować, czy dana karma ma w składzie zboża (a ściślej – składniki odżywcze pochodzenia zbożowego), czy też nie.
Zawartość „zwierzęcych kąsków” (mięso, podroby, chrząstki, jajka) „Zwierzęce kąski”? O co chodzi? Kot jest z natury mięsożercą, dlatego też podstawę jego diety powinno stanowić mięso oraz inne produkty odzwierzęce: chrząstki, jajka czy też zwierzęce wnętrzności (lub, jak kto woli, podroby). Przedstawiając to w pewnym uproszczeniu – im więcej takich składników jest w danej karmie, tym będzie ona lepsza dla naszego mruczka.
Kategorie

Najnowsze wpisy

Archiwum

Karma mokra

Mokra karma dla kotów to drugi główny, obok karmy suchej, typ kociego pożywienia. Najczęściej występuje ona w postaci saszetek i puszek, łatwych i wygodnych w przechowywaniu. Jak sama jej nazwa wskazuje, mokra karma zawiera w sobie pewną ilość wody, częściowo pokrywającą zapotrzebowanie na nią naszego mruczka. Aby dieta naszego pupila była w pełni zbilansowana, zaleca się łączenie mokrej karmy z suchą (przy czym tej drugiej powinno być o wiele mniej niż w przypadku, gdyby stanowiła ona wyłączną pozycję w jadłospisie kota - szczegółowe wytyczne powinny znajdować się na opakowaniu danego produktu).

Liczba produktów w kategorii: 9
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 9 z 9
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 9 z 9