Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij

Filtrowanie produktów

Włączone filtry:
Czy zawiera zboża? Dlaczego „brak danych”? Karmy oznaczone jako „brak danych”, zawierają w swoim składzie roślinne ekstrakty białkowe, które mogły, ale nie musiały, powstać w wyniku przetworzenia zbóż. Producent nie podaje dokładniejszych informacji, dlatego Czarny Kot nie jest w stanie zweryfikować, czy dana karma ma w składzie zboża (a ściślej – składniki odżywcze pochodzenia zbożowego), czy też nie.
Zawartość „zwierzęcych kąsków” (mięso, podroby, chrząstki, jajka) „Zwierzęce kąski”? O co chodzi? Kot jest z natury mięsożercą, dlatego też podstawę jego diety powinno stanowić mięso oraz inne produkty odzwierzęce: chrząstki, jajka czy też zwierzęce wnętrzności (lub, jak kto woli, podroby). Przedstawiając to w pewnym uproszczeniu – im więcej takich składników jest w danej karmie, tym będzie ona lepsza dla naszego mruczka.

Karma mokra

Mokra karma dla kotów to drugi główny, obok karmy suchej, typ kociego pożywienia. Najczęściej występuje ona w postaci saszetek i puszek, łatwych i wygodnych w przechowywaniu. Jak sama jej nazwa wskazuje, mokra karma zawiera w sobie pewną ilość wody, częściowo pokrywającą zapotrzebowanie na nią naszego mruczka. Aby dieta naszego pupila była w pełni zbilansowana, zaleca się łączenie mokrej karmy z suchą (przy czym tej drugiej powinno być o wiele mniej niż w przypadku, gdyby stanowiła ona wyłączną pozycję w jadłospisie kota - szczegółowe wytyczne powinny znajdować się na opakowaniu danego produktu).

Liczba produktów w kategorii: 12
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 12 z 12
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 12 z 12