Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij

Zabawki i akcesoria dla kota

Nie ma chyba kota, który nie podpisałby się wszystkimi łapkami pod stwierdzeniem ,,kocie męstwo potrzebuje trzech rzeczy: jeść dobrze, spać dobrze i zabawić się dobrze''. O ile pierwszą z tych rzeczy da się zapewnić stosunkowo łatwo (choć oczywiście mogą się tu zdarzyć wyjątki), to dwie kolejne w wielu przypadkach będą wymagały od nas solidnego nagimnastykowania się. Można wręcz powiedzieć ,,ile kotów, tyle pomysłów'' - jeden będzie spać w pustym kartonie, a do zabawy używać plastikowych nakrętek, inny zaś zabawi się jedynie produktami najwyższej jakości i nie spojrzy na jakiekolwiek legowisko, jeśli nie będzie ono dostatecznie miękkie i puchate. Należy zatem pamiętać, że kluczem do uszczęśliwienia naszego futrzastego przyjaciela jest odkrycie tego, co lubi on najbardziej.

Jeśli chodzi o kocie zabawy, możliwości jest sporo. Polowanie na pluszową mysz, pogoń za piórkiem, główkowanie w celu zdobycia jedzenia, szalona pogoń za piłeczką - to tylko niektóre z zabaw lubianych przez większość kotów. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nasz mruczek polubi którąś ze wspomnianych aktywności. Gdy tak się stanie, warto zaopatrzyć się w spory zapas przeznaczonych do niej akcesoriów (koty obchodzą się ze swoimi zabawkami w raczej mało delikatny sposób, co sprawia, że trzeba je dość często wymieniać). Natomiast w przypadku, gdy żadna z nich nie odpowiada naszemu ulubieńcowi, pozostaje nam eksperymentowanie i wzajemne poznawanie siebie (co wpływa też na pogłębienie relacji człowiek-zwierzę).

Co do wypoczynku - pamiętajmy, że kot sam wybiera sobie miejscówkę do spania. My możemy mu jedynie delikatnie zasugerować, by wziął dane miejsce pod uwagę. Jeśli przygotowane dla niego legowisko czy kocyk spełnią jego oczekiwania, to od razu się o tym dowiemy, a to dzięki głośnemu mruczeniu oraz ceremonii dokładnego ugniatania i ocierania się o nie.

Staranny wybór akesoriów i zabawek dla naszego mruczka pozwoli mu każdego dnia pielęgnować jego kocie ,,męstwo'', zapewniając przy tym wygodę i radość życia.

Liczba produktów w kategorii: 4

Podkategorie

  • Zabawki dla kota

    Koty uwielbiają zabawę. Dzięki rozmaitym zabawkom i zabawie ze swoim właścicielem każdy mruczek będzie w doskonałej kondycji fizycznej i psychicznej.
  • Akcesoria dla kota

    Kot nie samym jedzeniem żyje - rozmaite kocie akcesoria pozwolą mu na jeszcze wygodniejsze życie, jak i również zapewnią komfort właścicielowi danego mruczka.
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 4 z 4
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 4 z 4