Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij
Rolka do zbierania futra Zobacz większe

Rolka do zbierania futra + uchwyt – łatwe usuwanie sierści kota

4,00 zł

brutto

Rolka do zbierania futra to doskonały sprzymierzeniec w walce z kocimi włosami, potrafiącymi znaleźć się nawet w najmniej spodziewanych miejscach naszego domu.

Więcej szczegółów

Dostępność: 3 dni robocze

Ocena: 

Dodaj do listy życzeń

Uwielbiamy koty za ich puszyste, miękkie futro. Wiele osób wręcz nie wyobraża sobie życia bez codziennego bliskiego kontaktu ze swoim futrzastym przyjacielem. Wiąże się z tym jednak pewna niedogodność, którą zna chyba każdy, kto mieszka w domu wraz z przynajmniej jednym kotem - liczne włosy, często zbijające się w większe kłęby i osiadające na rozmaitych miejscach.

Kanapa, łóżko, blat w kuchni, szafa z ubraniami, umywalka - to tylko kilka miejsc, w których istnieje duże prawdopodobieństwo napotkania kociego futra. Oczywiście w żaden sposób nie można winić za to kota - gubienie sierści to zupełnie naturalne zjawisko (chyba, że z naszego zwierzaka sypie się ona wręcz garściami - wtedy może to być oznaka choroby lub osłabienia organizmu), na które nie ma on żadnego wpływu. Nie ulega jednak wątpliwości, że wszechobecne kłęby futra w żaden sposób nie zwiększają poziomu estetyki w naszym domu, a wręcz przeciwnie. Istnieje jednak pewien drobiazg, który w pewnym stopniu wyrównuje szanse w walce z nimi.

Rolka do zbierania futra to przedmiot, który pomoże nam w uporaniu się z problemem przyczepionej do wszystkiego kociej sierści. Nie zlikwiduje on, co prawda, wszystkich włosów naszego kota, latających swobodnie po mieszkaniu, ale w znacznym stopniu ułatwi zbieranie ich z miejsc, w których nie wykorzystamy odkurzacza. Szybkie czyszczenie ulubionego płaszcza przed wyjściem, tapicerki kanapy przed seansem filmowym czy też zebranie włosów zalegających w naszym łóżku - to tylko kilka sytuacji, w których rolka będzie niezwykle użyteczna.

Dużymi zaletami rolki do zbierania futra są duża wydajność (60 listków na rolce pozwala na zebranie sporych ilości futra przed koniecznością jej wymiany), możliwość dokupienia dodatkowych rolek z klejem oraz bardzo łatwe odrywanie z nich listków już zabrudzonych (co w przypadku innych rolek wcale nie jest takie oczywiste).

Oceń produkt

Rolka do zbierania futra + uchwyt – łatwe usuwanie sierści kota

Rolka do zbierania futra + uchwyt – łatwe usuwanie sierści kota

Rolka do zbierania futra to doskonały sprzymierzeniec w walce z kocimi włosami, potrafiącymi znaleźć się nawet w najmniej spodziewanych miejscach naszego domu.

Tabela kosztów dostawy

Forma dostawy
Koszt przesyłki - płatność z góry
Koszt przesyłki - płatność przy odbiorze
Kurier DPD 18,50 zł 23,50 zł
Kurier InPost 16,50 zł 20 zł
Paczkomaty InPost 12,50 zł -

Więcej o poszczególnych formach dostawy można przeczytać na stronie informacyjnej Koszty dostawy.