Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij

Przysmaki dla kota

Przysmaki dla kota (lub też przekąski, paszteciki, chrupki, chrupeczki czy herbatniki - jak kto woli), choć niepozorne, mogą łatwo stać się zarówno bardzo ważnym elementem codziennej kociej diety, jak i mocnym argumentem w ewentualnych negocjacjach, prowadzonych z naszym małym tygrysem. Wiele spośród nich jest wzbogaconych o rozmaite witaminy, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu kota. Codzienna konsumpcja przysmaków tego typu przynosi naszemu zwierzakowi wiele wymiernych korzyści, takich jak miękka i lśniąca sierść, mocne kości i stawy, czyste i zdrowe zęby czy też mnóstwo energii do zabawy.

Część przekąsek jest pozbawiona dodatku witamin, lecz nawet wówczas mogą być one bardzo użyteczne, a to dzięki ich walorom smakowym, którym nie oprze się w zasadzie żaden kot. Fakt ten może być wykorzystany np. do uzyskania przychylności i obłaskawienia zdenerwowanego mruczka w sytuacji, gdy w domu pojawił się nowy lokator (czy to ludzki, czy zwierzęcy) lub też w celu oswojenia go z nowym miejscem. Czyni to z przekąsek dla kotów narzędzie wychowawcze o potężnej sile, które, jeśli zostanie właściwie wykorzystane, może przynieść wiele dobrego w zakresie rozwoju relacji człowiek-zwierzak.

Liczba produktów w kategorii: 5
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 5 z 5
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 5 z 5