Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij

MAC's - wszystkie produkty 

mac's cat logoMac's to marka niemieckiego producent żywności dla zwierząt, firmy Pro Pet Koller. Firma jest obecna na rynku od 1993 roku. W tej chwili specjalizuje się w produkcji karmy z segmentu premium, cechującej się przede wszystkim jak najlepszym dopasowaniem do naturalnej, biologicznej diety naszych pupili. Historia firmy zaczęła się od importowania do Niemiec wysokiej jakości karm z Kanady i USA. Następnie zajęto się stworzeniem specjalnej karmy na potrzeby psów uczestniczących w wyścigach psich zaprzęgów. Po pewnym czasie, na bazie zdobytych doświadczeń, powstały linie mokrych karm dla psów oraz dla kotów, zapewniających im wszelkie potrzebne składniki odżywcze.


Składniki karm Mac's Cat podczas produkcji są poddawane, w celu zachowania ich maksymalnej świeżości, procesowi krótkiego gotowania. Dzięki temu udaje się zachować pełnię ich walorów smakowych, a także maksimum wartości odżywczych, które mogą być potem przekazane naszemu wąsatemu przyjacielowi.

Liczba wyświetlanych produktów 1 - 2 z 2
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 2 z 2