Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij

Kącik wielbiciela kotów

Swoje uwielbienie dla kotów można manifestować na wiele różnych sposobów. Jedni będą pogłębiać swoją wiedzę o nich, by potem wykorzystywać ją w jak najbardziej pożyteczny sposób, inni zaś wybiorą takie przedmioty codziennego użytku i elementy ubioru, które już z daleka będą informowały, że osoba korzystająca z nich nie wyobraża sobie życia bez kociego mruczenia. Niezależnie od tego, do której z tych grup należymy, w tej kategorii z pewnością znajdziemy interesujące nas przedmioty.

Książki o kociej tematyce, kubki i talerzyki z nadrukami pięknych kocich pyszczków, koszulki i inne elementy garderoby z wizerunkami mruczków, pluszowe kociaki, kalendarze, zeszyty, teczki, długopisy, obrazy - to tylko niektóre z drobiazgów, które się tutaj znajdują. Wszystkie z nich łączy wspólna cecha - nie przejdzie obok nich obojętnie żaden miłośnik mruczenia i miękkiego, kociego futra.

Liczba produktów w kategorii: 13

Podkategorie

 • Kocie pluszaki

  Kocie pluszaki to mięciutkie, puchate maskotki, które są idealne zarówno dla małych, jak i dla dużych wielbicieli kotów. Sympatyczne buzie, delikatne futerko i absolutna uległość (której niekiedy brakuje ich żywym odpowiednikom) sprawiają, że są bardzo wdzięcznymi towarzyszami w wypoczynku, na czas podróży, podczas posiłku czy też w trakcie ważnych egzaminów. Duży wybór kocich pluszaków sorawia, że coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno bardziej, jak i mniej futrzastych kotów (poszkodowani będą tylko miłośnicy "łysych" gatunków...choć pewnie i oni rozczulą się nad zgromadzonymi tutaj sympatycznymi kocimi pyszczkami i zechcą przygarnąć któryś do siebie). Warto też zauważyć, że to jedyna możliwość, by w naszym domu zamieszkał stuprocentowo przyjazny tygrys, lew czy lampart (to nic, że pluszowy - ważne, że nasz własny).

 • Koszulki z kotami

  Koszulki z kotami to doskonały sposób na manifestację swojego przywiązania do kociej rasy. Nieważne, czy wolimy koty czarne czy białe, duże czy małe, włochate czy krótkowłose – jeśli mruczki są bliskie naszemu sercu, to zarówno one same, jak i my będziemy szczęśliwi z możliwości noszenia ich pyszczków na piersiach czy plecach.

  Znajdziemy tutaj koszulki zarówno humorystyczne (bo kto jak kto, ale koty są wdzięcznym tematem dla wielu zabawnych nawiązań i motywów), jak i takie, na których widnieją po prostu piękne, cieszące oko kocie postacie. Każdy, niezależnie od wieku czy płci, znajdzie tutaj coś dla siebie.

 • Książki o kotach

  Książki o kotach są świetnym źródłem informacji o naszych wąsatych przyjaciołach. Dotyczą one najrozmaitszych kwesii: postrzegania kota w naszej kulturze, sposobów opieki i żywienia mruczków, pomocy behawioralnej czy też udzielania kotu pomocy. Znajdzie się też tutaj miejsce dla książek opowiadających o historii kota czy też opisujących poszczególne kocie rasy. Wszystkie te pozycje z pewnością bardzo zainteresują zarówno tych, którzy chcą w jak największym stopniu poszerzać swoją wiedzę na temat mruczków, tych, którzy pragną wykorzystać zdobyte wiadomości w praktyce, z pożytkiem dla swojego pupila, jak i tych, którzy po prostu chcieliby poczytać coś ciekawego. Staranny wybór znajdujących się tutaj tytułów, dokonany przez Czarnego Kota i jego drużynę, sprawia, że każda z tych książek jest warta uwagi i przeczytania.

na stronę
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 12 z 13
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 12 z 13