Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij

Gourmet - wszystkie produkty 

gourmet logoGourmet (ang. smakosz) to marka należąca do koncernu Purina - jednego z najlepiej rozpoznawalnych producentów artykułów zoologicznych na świecie.


Korzenie marki Purina sięgają bardzo daleko, a dokładniej roku 1894 - wówczas zaczęto produkować pierwsze karmy dla zwierząt. Produkcja obejmował pokarm nie tylko dla psów czy kotów, ale także dla krów, świń czy koni. Po pewnym czasie firma rozpoczęła regularne badania naukowe nad wytwarzaną karmą, mające na celu zapewnienie zarówno wysokich wartości odżywczych, jak i walorów smakowych. Powstałe wówczas centrum badawcze funkcjonuje (oczywiście w nieco zmienionym kształcie) do dziś - znane jest ono jako Nestlé PURINA Pet Care Center. Dzięki niemu receptury karm są nieustannie udoskonalane, tak by karmione nimi zwierzęta mogły cieszyć dobrym zdrowiem i samopoczuciem.


Od 2001 roku Purina jest częścią koncernu Nestlé, znanego z produkcji wielu popularnych słodyczy i płatków śniadaniowych, takich jak Cini Minis, Chocapic, Corn Flakes, Kitkat, Lion czy Nesquik. Jednym z brandów w portfolio firmy jest właśnie Gourmet. W jego przypadku proponowane są kotom interesujące i niekiedy dość wyrafinowane połączenia smaków, reklamowane hasłem "Jak mógłbyś mu odmówić?".

Liczba wyświetlanych produktów 1 - 4 z 4
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 4 z 4