Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij

Dolina Noteci - wszystkie produkty 

dolina noteci logoDolina Noteci to polski producent karmy dla kotów, a także dla psów. Nazwa firmy, będąca jednocześnie nazwą określającą jeden z najbardziej czystych i urokliwych przyrodniczo obszarów naszego kraju, w pewien sposób odzwierciedla sposób funkcjonowania oraz filozofię firmy.


Ulokowanie zakładów produkcyjnych w otoczeniu zielonych, czystych terenów Noteci jest swego rodzaju katalizatorem do stosowania jak najbardziej ekologicznych i "zielonych" rozwiązań, zarówno jeśli chodzi o produkcję, jak i o styl zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki temu Dolina Noteci ma do zaoferowania karmy dla kotów z bardzo dużą zawartością mięsa w składzie (czyli, co za tym idzie, dobrze dopasowane do potrzeb żywieniowych naszego kota), z dodatkiem świeżych warzyw i owoców, pochodzących z okolicznych, przyjaznych środowisku upraw. Wszystkie składniki oraz ich dostawcy są poddawane dokładnym kontrolom, co pozwala mieć pewność, że są one najwyższej jakości, tak jakby to miało miejsce w przypadku produktów przeznaczonych do spożycia przez ludzi.


Oprócz korzystania z najwyższej jakości produktów, Dolina Noteci może pochwalić się także tym, że cały proces produkcji karmy jest w pełni transparentny - firma udostępnia wyniki badań swoich produktów, a także, od 2016 roku, pozwala na zwiedzanie swojej fabryki. Dzięki temu wszyscy mogą zobaczyć, w jaki sposób jest wytwarzany pokarm dla ich pupili, jak również poczuć zapach wszystkich wykorzystywanych do tego składników. Firma chce pokazać w ten sposób, że nie ma nic do ukrycia i że najwyższym dobrem jest dla niej oferowanie produktów jak najwyższej jakości.

Liczba wyświetlanych produktów 1 - 1 z 1
Liczba wyświetlanych produktów 1 - 1 z 1