Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij
Cat's Best Original 20 l / 8,6 kg - zbrylający żwirek dla kota Zobacz większe

Cat's Best Original 20 l / 8,6 kg - zbrylający żwirek dla kota

55,99 zł

brutto

Cat's Best logo
Drewniany, zbrylający żwirek dla kota. Bardzo wydajny i chłonny, pozwala na łatwe utrzymywanie porządku w toalecie naszego wąsatego przyjaciela.

Więcej szczegółów

Dostępność: 3 dni robocze

Dodaj do listy życzeń

Główne cechy żwirku dla kota Cat's Best Original:

  • bardzo dobrze zbrylający
  • skutecznie i szybko pochłania wilgoć i nieprzyjemne zapachy
  • wydajny - jedno opakowanie wystarczy na dłuższy czas
  • całkowicie ekologiczny, wykonany z drewna, nie zawiera dodatków chemicznych
  • może być utylizowany bezpośrednio do toalety

Żwirek dla kota to jeden z najważniejszych produktów, jeśli chodzi o zapewnienie komfortu naszemu kotu. Jego wybór ma kluczowe znaczenie dla naszego pupila. Kuweta to miejsce, które jest przez niego odwiedzane kilka razy dziennie, toteż niezwykle istotne jest, by wizyty tam w żaden sposób nie wiązały się ze stresem czy możliwymi niedogodnościami. Źle dobrany żwirek może przyklejać się do kociego futra, drażnić jego skórę oraz drogi oddechowe, a w skrajnych przypadkach być siedliskiem groźnych bakterii. Najbezpieczniejszy dla naszego kota pod każdym względem będzie naturalny, drewniany "piasek" do kuwety. Warto szukać takiego, który jest zbrylający, gdyż w znacznym stopniu ułatwi nam utrzymywanie porządku w kociej toalecie.

W tej kategorii szczególnie wyróżnia się zbrylający żwirek Cat's Best Original (dawniej Cat's Best Eko Plus).

Żwirek dla kota Cat's Best Original składa się w 100% z aktywnych włókien drzewnych, uformowanych do postaci niewielkich granulków. Każda drobina żwirku potrafi związać nawet 7 razy tyle wody, ile wynosi jej objętość, nie oddając jej na zewnątrz. Dzięki temu jest on bardzo wydajny i skutecznie pochłania zarówno wilgoć, jak i nieprzyjemne zapachy. Duża chłonność oraz łatwość i trwałość zbrylania sprawiają, że po skorzystaniu z kuwety przez kota nie musimy wymieniać całego żwirku - wystarczy tylko, że opróżnimy ją ze "skarbów" pozostawionych przez naszego pupila, pozostawiając resztę piaseczku w środku (nie musimy martwić się przy tym o jej higieniczność - jest ona w 100% zdatna do użytku, o czym zaświadczy sam kot, korzystający ze swojej toalety po raz kolejny...choć oczywiście nie można trzymać tam żwirku w nieskończoność - po kilku tygodniach należy dokonać wymiany).

Warto wspomnieć też o łatwej utylizacji odpadków z kuwety - możemy je, w zależności od naszych preferencji i możliwości, wyrzucać do normalnego śmietnika, pojemnika na odpady biodegradowalne albo do toalety (oczywiście uważając na to, by przypadkiem nie spowodować zatoru przez wrzucanie tam zbyt dużej ilości żwirku naraz).

Ocena: 
2018-05-19

Najlepszy

Polecam wszystkim. Jest bardzo dobry, zbryla się i da łatwo wyrzucać. Zarówno ja, jak i kot jesteśmy baaaardzo zadowoleni

Oceń produkt

Oceń produkt

Cat's Best Original 20 l / 8,6 kg - zbrylający żwirek dla kota

Cat's Best Original 20 l / 8,6 kg - zbrylający żwirek dla kota

Drewniany, zbrylający żwirek dla kota. Bardzo wydajny i chłonny, pozwala na łatwe utrzymywanie porządku w toalecie naszego wąsatego przyjaciela.

Tabela kosztów dostawy

Forma dostawy
Koszt przesyłki - płatność z góry
Koszt przesyłki - płatność przy odbiorze
Kurier DPD 18,50 zł 23,50 zł
Kurier InPost 16,50 zł 20 zł
Paczkomaty InPost 12,50 zł -

Więcej o poszczególnych formach dostawy można przeczytać na stronie informacyjnej Koszty dostawy.