Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij
Cat's Best Original (dawniej Eko Plus) 10 l / 4,3 kg - ekologiczny żwirek do kuwety Zobacz większe

Cat's Best Original 10 l / 4,3 kg - ekologiczny żwirek do kuwety

32,49 zł

brutto

Cat's Best logo
Drewniany, ekologiczny żwirek do kuwety, niezwykle chłonny i dobrze się zbrylający, pozwala na utrzymanie kociej toalety w czystości, a także zapewnia komfort korzystającemu z niej kotu. Wcześniej znany jako Cat's Best Eco Plus.

Więcej szczegółów

Dostępność: 3 dni robocze

Dodaj do listy życzeń

Główne cechy drewnianego, ekologicznego żwirku dla kota Cat's Best Original:

  • bardzo dobrze się zbryla
  • skutecznie pochłania wilgoć i nieprzyjemne zapachy
  • wydajny - jedno opakowanie wystarczy na dłuższy czas
  • całkowicie ekologiczny, biodegradowalny, nie zawiera dodatków chemicznych
  • można wyrzucać go bezpośrednio do toalety

Wybór odpowiedniego żwirku do kuwety to jedna z kluczowych kwestii, jeśli chodzi o utrzymanie naszego kota w dobrej kondycji psychicznej. Żwirek niezbrylający, trudny w utylizacji skutecznie zniechęca do regularnego sprzątania kociej toalety, a to z kolei może mieć duży wpływ na samopoczucie naszego pupila i jego zachowanie (które najprawdopodobniej stanie się wówczas niezbyt sympatyczne). Z tego względu warto szukać takiego żwirku, który pozwoli na łatwe utrzymanie kuwety w czystości i porządku.

Drewniany, ekologiczny żwirek do kuwety Cat's Best Original (dawniej znany jako Eco Plus) to dobry wybór - jest on bardzo przyjazny i bezpieczny dla naszego kota. Nie powoduje podrażnień u znacznej większości mruczków (wyjątki w tej materii będą związane nie ze szkodliwością żwirku, lecz z możliwą wyjątkową wrażliwością skóry niektórych kotów), a także pozwala na łatwą i bezproblemową utylizację odpadów z kociej toalety, które można wyrzucić zarówno do zwyczajnego śmietnika, pojemnika na odpady biodegradowalne, jak i do toalety.

Zastosowanie specjalnej struktury aktywnych włókien drzewnych powoduje, że żwirek do kuwety Cat's Best Original, oprócz tego, że jest bardzo ekologiczny, to potrafi wchłonąć wodę w ilości odpowiadającej jego kilkukrotnej objętości. Czyni go to niezwykle wydajnym, zaś łatwość zbrylania sprawia, że czyszczenie toalety naszego kota przestaje wymagać od nas całkowitego opróżniania jej po każdej wizycie kota. Zamiast tego wystarczy usunąć z niej wszystkie "niespodzianki", wyprodukowane przez naszego pupila, pozostawiając resztę żwirku do dalszego użytku (który może trwać, bez obaw o zdrowie i komfort naszego wąsatego przyjaciela, jeszcze nawet przez kilka tygodni - wszystko zależy od częstotliwości i sposobu użytkowania przez niego kuwety). Dodatkową zaletą, którą wykazuje drewniany, ekologiczny żwirek do kuwety Cat's Best Original jest fakt, że nie pyli on i nie kurzy się w tak mocnym stopniu, jak wiele mineralnych żwirków, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku w okolicy kociej toalety.

Ocena: 
2018-05-18

w porzadku

dobry zwirek pasuje dla mnie i mojego kocura

Oceń produkt

Oceń produkt

Cat's Best Original 10 l / 4,3 kg - ekologiczny żwirek do kuwety

Cat's Best Original 10 l / 4,3 kg - ekologiczny żwirek do kuwety

Drewniany, ekologiczny żwirek do kuwety, niezwykle chłonny i dobrze się zbrylający, pozwala na utrzymanie kociej toalety w czystości, a także zapewnia komfort korzystającemu z niej kotu. Wcześniej znany jako Cat's Best Eco Plus.

Tabela kosztów dostawy

Forma dostawy
Koszt przesyłki - płatność z góry
Koszt przesyłki - płatność przy odbiorze
Kurier DPD 18,50 zł 23,50 zł
Kurier InPost 16,50 zł 20 zł
Paczkomaty InPost 12,50 zł -

Więcej o poszczególnych formach dostawy można przeczytać na stronie informacyjnej Koszty dostawy.