Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij

Koszty dostawy

Duży Czarny Kot oferuje w swoim sklepie kilka różnych metod wysyłki.

Poniżej znajduje się tabela kosztów oraz opis każdej z form dostawy.

Forma dostawy
Koszt przesyłki - płatność z góry
Koszt przesyłki - płatność przy odbiorze
Kurier Pocztex24 18,50 zł 23,50 zł
Paczkomaty InPost 11 zł -
Paczka w Ruchu 9 zł -
pocztex kurier

Kurier Pocztex24 - dostawa paczki za pośrednictwem operatora kurierskiego Pocztex. Przesyłka jest doręczana na adres dostawy, podany podczas finalizacji zamówienia. Czas doręczenia przesyłki to w 99% przypadków następny dzień roboczy po wysłaniu paczki ze sklepu. W przypadku nieodebrania przesyłki istnieje możliwość jej odebrania w placówce pocztowej, do której zostanie skierowana paczka - w takiej sytuacji otrzymamy awizo informujące, gdzie została ona przekierowana.

paczkomaty inpost

Paczkomaty InPost - odbiór przesyłki z paczkomatu InPost, wybieranym w trakcie finalizacji zamówienia. Po umieszczeniu paczki w paczkomacie, jej odbiorca otrzymuje wiadomość mailową oraz SMS-a z kodem odbioru, który musi wpisać podczas odbierania paczki. Paczka czeka na odbiór przez 48 godzin, po czym jest cofana do lokalnego oddziału InPost, a następnie, po ok. 3 dniach, wraca ona do nadawcy, czyli do sklepu. Czas doręczenia paczki od momentu jej wysłania to w większości przypadków 2 dni robocze.

paczka w ruchu logo

Paczka w Ruchu - odbiór przesyłki w kiosku Ruchu, wybieranym podczas finalizacji zamówienia. Po dostarczeniu paczki do wybranego punktu otrzymujemy mailem oraz SMS-em kod odbioru, który należy podać przy odbiorze. Kioski są zlokalizowane najczęściej w uczęszczanych miejscach dużych i średnich miast (często są to dworce, okolice galerii handlowych, ważne punkty przesiadkowe), dzięki czemu istnieje duża szansa na to, że paczka będzie odbierana "po drodze" do domu, na uczelnię, na zakupy, do pracy. Na odbiór paczki adresat ma 5 dni od momentu jej dostarczenia do kiosku - następnie paczka jest zwracana do sklepu. Czas doręczenia przesyłki od momentu jej wysłania ze sklepu to 3-4 dni robocze.