Czarny Kot w swoim sklepie wykorzystuje technologię plików cookies, jednocześnie nie zbierając w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w owych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Szczegóły zostały opisane w naszej polityce prywatności

zamknij

Koszty dostawy

Duży Czarny Kot oferuje w swoim sklepie kilka różnych metod wysyłki.

Poniżej znajduje się tabela kosztów oraz opis każdej z form dostawy.

Forma dostawy
Koszt przesyłki - płatność z góry
Koszt przesyłki - płatność przy odbiorze
Kurier DPD 18,50 zł 23,50 zł
Kurier InPost 16,50 zł 20 zł
Paczkomaty InPost 12,50 zł -
kurier dpd

Kurier DPD- dostawa paczki za pośrednictwem operatora kurierskiego DPD. Przesyłka jest doręczana na adres dostawy podany podczas finalizacji zamówienia. Czas doręczenia przesyłki to w 99% przypadków następny dzień roboczy po wysłaniu paczki. Kurier w dniu doręczenia zazwyczaj podejmuje próbę kontaktu w celu poinformowania o planowanej porze podjazdu z przesyłką. W przypadku jej nieodebrania kurier zazwyczaj podejmuje następną próbę jej doręczenia w kolejnym dniu roboczym.

kurier inpost

Kurier InPost- dostawa paczki za pośrednictwem operatora kurierskiego InPost. Przesyłka jest doręczana na adres dostawy podany podczas finalizacji zamówienia. Czas doręczenia przesyłki to w 99% przypadków następny dzień roboczy po wysłaniu paczki. Kurier W przypadku nieodebrania przesyłki kurier zazwyczaj podejmuje następną próbę jej doręczenia w kolejnym dniu roboczym.

paczkomaty inpost

Paczkomaty InPost - odbiór przesyłki z paczkomatu InPost, wybieranego w trakcie finalizacji zamówienia. Po umieszczeniu paczki w paczkomacie jej odbiorca otrzymuje wiadomość mailową oraz SMS-a z kodem odbioru, który musi wpisać podczas odbierania paczki. Paczka czeka na odbiór przez 48 godzin, po czym jest cofana do lokalnego oddziału InPost, a następnie, po ok. 3 dniach, wraca do nadawcy, czyli do sklepu. Czas doręczenia paczki od momentu jej wysłania to w większości przypadków 1-2 dni robocze.